● Ordinace praktického zubního lékařství končí, nové pacienty nepřijímáme. !!!

                                    blížší info na: Úvod, OBJEDNAT SE

Dovolené, zástupy během dovolené a změny ordinačních hodin viz Ordinační hodiny.

● Prioritně ošetřujeme předem objednané pacienty, bolestivé stavy po předchozí telefonické domluvě. Úrazy a akutně vzniklé infekční stavy ošetříme v tentýž den dle možností ordinace. Poslední ošetření započínáme nejpozději 1 hod. před uvedeným koncem pracovní doby.
 

● Stomatochirurgické a implantologické zákroky provádíme i u neregistrovaných pacientů.

K objednávání k implantologickým / stomatochirurgickým výkonům k Dr. Špilarovi prosím využívejte :
1) OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ (viz Úvod, OBJEDNAT SE, v dolní části stránky), 
2) případně přes mail: objednat-chirurgie@email.cz (s uvedením popisu požadavku a zpětného telefonního kontaktu).
Rentgenové snímky (OPG,...) a jiné přílohy prosím také na tento mail.
Telefonické spojení je vyhrazeno pro řešení akutních stavů, volat můžete v pracovní době na tel. 485 146 054.
 

Jedná se o chirurgické výkony na měkkých a tvdých tkáních dutiny ústní, které jsou plně hrazené ze zdravotního pojištění (nejčastěji odstranění zubů moudrosti), dále pak výkony implantologické a augmentační, které jsou plně hrazené pacientem. Na tyto výkony je nutné doporučení od Vašeho ošetřujícího zubního lékaře a dále RTG snímek (pokud není k dispozici, je možné zhotovit u nás).
Vedle OPG (panoramatický RTG snímek) nabízíme také zhotovení CBCT (cone beam CT, "3D").
Plánované stomatochirurgické zákroky (a zejména plánované kožní chirurgické výkony) je nejlépe provádět mimo letní období s ohledem na nerušené hojení rány / vzhled jizvy.

- osoby mladší 18 let je možné ošetřovat pouze v přítomnosti jejich zákonného zástupce.

- Je nutné, aby při jakékoliv změně zdravotního stavu (jakékoliv diagnostikované onemocnění, zejm. infekční onemocnění, operace, onkologická léčba, změna medikace, zjištěné alergie) jste nás o tom před následující návštěvou informovali.

- Při probíhajícím infektu (např. katar horních cest dýchacích, rýma, opar,...) nás prosím včas konktaktujte za účelem zrušení plánovaného zákroku. Nový termín naplánujeme nedříve za 2-3 týdny po skončení infektu či dobrání antibiotik.

- Při změně zdravotní pojišťovny nás o tom při následující návštěvě informujte.

- Pokud máte akutní problém, kontaktujte nás telefonicky do 9:00 hodin ráno, abychom se domluvili na vhodný čas, kdy budeme mít dostatečný prostor na ošetření. Poslední zákrok začínáme nejpozději 1 hodinu před uvedeným koncem pracovní doby.

- Pokud se nemůžete z nějakých důvodů dostavit na plánovaný zákrok, je nutné, abyste nás o tom informovali. Za řádně zrušený termín považujeme takový, kdy jsme o tom informováni nejpozději 24 hodin předem, a to formou telefonickou (485 146 054) / mailem nebo přes webformulář (viz Úvod, OBJEDNAT SE) / osobně. S pacienty, kteří se nedostaví na smluvený termín bez omluvy, ukončujeme spolupráci.

- Některé výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. S částkou za takové plánované je pacient předem obeznámen a je hrazena ihned po výkonu. Přijímáme platby platební kartou nebo v hotovosti.

od ledna 2022 budeme ukončovat smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami a veškerá péče bude hrazená pacientem. Změna se tak týká výkonů všeobecné stomatochirurgie, jejichž orientační ceník zde bude do konce roku aktualizován.

Děkujeme za pochopení