Aktuality COVID-19

Provoz v období nouzového stavu:

Vzhledem k zavedení zvýšeného hygienického režimu na našem pracovišti a zabezpečení našeho personálu ochrannými pomůckami se od 31.3. vracíme do běžného režimu zdravotní péče.

Omezení:

Pacienty starší 60 let a pacienty s chronickými onemocněními budeme směřovat na začátek pracovní doby a budeme u nich provádět pouze akutní zákroky.
Pacienty suspektní z kontaktu s infekcí Covid-19 budeme směřovat na konec pracovní doby a budeme u nich provádět pouze akutní zákroky.

Bližší informace na tel. 485 146 054.
Děkujeme za pochopení.

 

- Dovolené, zástupy během dovolené a změny ordinačních hodin viz Ordinační hodiny.

 

- Nové pacienty v současné době z kapacitních důvodů nepřibíráme.


- Stomatochirurgické zákroky provádíme i u neregistrovaných pacientů.

Jedná se o chirurgické výkony na měkkých a tvdých tkáních dutiny ústní, které jsou plně hrazené ze zdravotního pojištění (nejčastěji odstranění zubů moudrosti), dále pak výkony implantologické a augmentační, které jsou plně hrazené pacientem. Na tyto výkony je nutné doporučení od Vašeho ošetřujícího zubního lékaře a dále RTG snímek (pokud není k dispozici, je možné zhotovit u nás).
Vedle OPG (panoramatický RTG snímek) nabízíme také zhotovení CBCT (cone beam CT, "3D").
Plánované stomatochirurgické zákroky (nejčastěji chirurgické vybavení zubů moudrosti) je nejlépe provádět mimo letní období s ohledem na nerušené hojení rány.

- osoby mladší 18 let je možné ošetřovat pouze v přítomnosti jejich zákonného zástupce.

- Je nutné, aby při jakékoliv změně zdravotního stavu (jakékoliv diagnostikované onemocnění, zejm. infekční onemocnění, operace, onkologická léčba, změna medikace, zjištěné alergie) jste nás o tom před následující návštěvou informovali.

- Při probíhajícím infektu (např. katar horních cest dýchacích, rýma, opar,...) nás prosím včas konktaktujte za účelem zrušení plánovaného zákroku. Nový termín naplánujeme nedříve za 2-3 týdny po skončení infektu či dobrání antibiotik.

- Při změně zdravotní pojišťovny nás o tom při následující návštěvě informujte.

- Pokud máte akutní problém, kontaktujte nás telefonicky do 9:00 hodin ráno, abychom se domluvili na vhodný čas, kdy budeme mít dostatečný prostor na ošetření. Poslední zákrok začínáme nejpozději 30minut před uvedeným koncem pracovní doby.

- Pokud se nemůžete z nějakých důvodů dostavit na plánovaný zákrok, je nutné, abyste nás o tom informovali. Za řádně zrušený termín považujeme takový, kdy jsme o tom informováni nejpozději 24 hodin předem, a to formou telefonickou / mailem / osobně. S pacienty, kteří se opakovaně nedostaví na smluvený termín bez omluvy, ukončujeme spolupráci.

- V případě, že jste u nás objednáni na určitý výkon, ale v dané chvíli máte jiný problém v dutině ústní, který potřebujete vyřešit, informujte nás o tom předem telefonicky.

- U řady zubních výkonů je sestřička zaměstnána asistencí a může se stát, že Vám nebude moci zvednout telefon. Mějte prosím strpení, na zmeškané číslo Vám zavolá zpět, jakmile to chod ordinace umožní, případně zavolejte prosím znovu.

- Některé výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. S částkou za takové plánované je pacient předem obeznámen a je hrazena ihned po výkonu. V současné době přijímáme pouze platbu v hotovosti.

Děkujeme za pochopení