●   V květnu 2021 u nás ukončila pracovní poměr paní doktorka Artemis Grigoriadou a nového lékaře/lékařku jsme již nesehnali. Ordinace pro praktické zubní lékařství tak končí. Nejsme proto schopni Vám vyhovět s plánovanou preventivně-léčebnou péčí (preventivní prohlídky, výplně, konvenční protetika, endodoncie,....atd.) a stejně tak neregistrujeme nové pacienty. V současné době je v našich silách ošetřit u našich registrovaných pacientů pouze případné akutní zubní případy.
Omlouváme se za nepříjemnou situaci a děkujeme za pochopení.

 

Ordinace pro stomatochirurgii a implantologii (Dr. Špilar) pokračuje nadále v zavedeném režimu, pouze s tím rozdílem, že od ledna 2022 jsme ukončili smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami a veškerá péče je nyní hrazena pacientem.

 K objednávání k implantologickým / stomatochirurgickým výkonům k Dr. Špilarovi prosím využívejte :

1) OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ (viz Úvod, OBJEDNAT SE, v dolní části stránky), 
2) případně přes mail: objednat-chirurgie@email.cz (s uvedením popisu požadavku a zpětného telefonního kontaktu). Rentgenové snímky (OPG,...) a jiné přílohy potom prosím také na tento mail.
Telefonické spojení je vyhrazeno pro řešení akutních stavů, volat můžete v pracovní době na tel. 485 146 054.
 

Jedná se o chirurgické výkony na měkkých a tvdých tkáních dutiny ústní (nejčastěji odstranění zubů moudrosti), dále pak výkony implantologické a augmentační. Na tyto výkony je nutné doporučení od Vašeho ošetřujícího zubního lékaře a dále RTG snímek (pokud není k dispozici, je možné zhotovit u nás).
Vedle OPG (panoramatický RTG snímek) nabízíme také zhotovení CBCT (cone beam CT, "3D").
Plánované kožní chirurgické výkony je nejlépe provádět mimo letní období s ohledem na nerušené hojení rány / vzhled jizvy.

- u některých výkonů je vhodné vystavení pracovní neschopnosti (vystavujeme u nás).

- všechny výkony jsou hrazené pacientem, jelikož naše ordinace 1.1.2022 ukončila smlouvy se zdravotními pojišťovnami. S částkou za ošetření je pacient předem obeznámen a je hrazena ihned po výkonu. Přijímáme platby platební kartou nebo v hotovosti.

- osoby mladší 18 let je možné ošetřovat pouze v přítomnosti jejich zákonného zástupce.

- Je nutné, aby při jakékoliv změně zdravotního stavu (jakékoliv diagnostikované onemocnění, zejm. infekční onemocnění, operace, onkologická léčba, změna medikace, zjištěné alergie) jste nás o tom před následující návštěvou informovali.

- Při probíhajícím infektu (např. katar horních cest dýchacích, rýma, opar,...) nebo pokud se necítíte dobře, včas nás prosím konktaktujte za účelem zrušení plánovaného zákroku. Nový termín naplánujeme nedříve za 2-3 týdny po skončení infektu či dobrání antibiotik.

- Pokud máte akutní problém ke stomatochirurgickému řešení, kontaktujte nás telefonicky do 9:00 hodin ráno, abychom se domluvili na vhodný čas, kdy budeme mít dostatečný prostor na ošetření.
Prioritně ošetřujeme předem objednané pacienty, bolestivé stavy po předchozí telefonické domluvě. Úrazy a akutně vzniklé infekční stavy ošetříme v tentýž den dle možností ordinace. Poslední ošetření započínáme nejpozději 1 hod. před uvedeným koncem pracovní doby.

- Pokud se nemůžete z nějakých důvodů dostavit na plánovaný zákrok, je nutné, abyste nás o tom informovali. Za řádně zrušený termín považujeme takový, kdy jsme o tom informováni nejpozději 24 hodin předem, a to formou telefonickou (485 146 054) / mailem nebo přes webformulář (viz Úvod, OBJEDNAT SE) / osobně. S pacienty, kteří se nedostaví na smluvený termín bez omluvy, ukončujeme spolupráci.

- Dovolené, zástupy během dovolené a změny ordinačních hodin viz Ordinační hodiny.

 

Děkujeme za pochopení

Vytvořeno službou Webnode