Kožní (plastická) chirurgie
Plazmaterapie, mezoterapie

Úvod / Služby / Kožní (plastická) chirurgie, plazmaterapie, mezoterapie

  • Kožní excize - chirurgické odstranění kožních výrůstků, pigmentových névů, cyst, jizev, aj. v oblasti obličeje a krku.
  • Od drobných excizí až po řešení defektu plastikami ve formě lokálního laloku.


  • Plazmaterapie - využití upravené vlastní krevní plazmy - rejuvenace, hydratace a korekce jemných vrásek obličeje a krku
  • Mezoterapie - aplikace hydratačních, výživných a regeneračních roztoků na bázi kyseliny hyaluronové - korekce hlubších vrásek obličeje a krku, ovlivnění tukové podkožní tkáně, zmírnění hyperpigmentací, zlepšení textury a hydratace kůže.


Preparáty Cellbooster

Mesoterapie preparátem CELLBOOSTER

Jedná se o švýcarský preparát obsahující nezasíťovanou kyselinu hyaluronovou, vitaminy, různé aminokyseliny / L-karnitin v různých poměrech dle typu preparátu. Z toho také vyplývají vhodné indikace:
Cellbooster LIFT - středně ochablá a dehydratovaná kůže - ztráta tonu a cirkulace, atrofické jizvy, jizvy po akné, strie, kuperóza, jemné a střední vrásky,
Cellbooster SHAPE - dvojjitá brada, tukové váčky tváří a pod očima,
Cellbooster GLOW - hyperpigmentace, nejednotný tón pleti, kůže poškozená sluncem a vlivy životního prostředí, první známky stárnutí, vrásky, suchá pokožka.

Podává se v několika sezeních, lze kombinovat též s využitím krevní plazmy. Bolestivost zákroku je minimální, lze využít anestetický krém, případné injekční anestesii. Po zákroku je patrné mírné začervenání oblasti a případné body vpichu, vše mizí do 24h, zpravidla mnohem dříve.

Před aplikací Cellbooster

Zde aplikace Cellbooster SHAPE do oblasti podbradku a tukových váčků tváří.

Těsně po aplikaci Cellbooster

Začervenání a body vpichu jsou do hodiny pryč.

Hodinu po aplikace Cellbooster